;
Nobel’e aday Kılıçdaroğlu
CHP İstanbul milletvekili Gürsel Tekin, katıldığı bir televizyon programında bazı sivil toplum kuruluşlarının CHP Genel Başkanı Kemal 'nu ödülüne aday gösterdiğini söyledi. Kılıçdaroğlu'nun Nobel'e aday olarak teklif edilmesi ise sosyal medyada günün konusu oldu. Yorumlarda Kılıçdaroğlu'nun Türkiye aleyhine yazdığı kitaplar ile Nobel ödülü alan Orhan Pamuk'un izinden gittiği ifade edildi.
Etiketler: ,
  • 30 Temmuz 2017, Pazar

kalan karakter 1000

memo memo

ancri ak ileri derecede gezekali olan biri olarak

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.07.2017 14:13
memo memo

göreceksiniz bu yalancı adama nobeli verecekler ..iddiasına giren varsa gelsin..... nerden biliyorsunuz derseniz üst akıl alevi tezi üzerinden geliyor aslında selin sayek le olacaktı madam tutuk kaldı tekrar döndüler aga ya ... voyvadalı meral de şimdilik kofti çıktı ama yedekte bekletiliyor... konumuz nobelden nerelere geldik... nobeli bu şaşkına verecekler bu oluşumu bilen koç boşunamı kılıçtaroğlunun ayakkabısını koç müzesine koydu ilerde cilalamak için gündem oluşturacaklar hindistanın gandisi varsa bizimde dandimiz var diye. eğer kılıçtaroğlu o ayakkabının üstüne ismini yazıp çöp bidonunun önüne koysun itler bile ellerse ben neyim.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.07.2017 13:48
birsu birsu

Adamlarını ödüllendiriyorlar... utanç verici....

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.07.2017 13:10
dr dr

tam aday olur hainlik konusun da ustune yok bu sacma seyi veren ulkeler de zaten hain sever direk alir bence

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 30.07.2017 04:38

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.