;

Abdülhamid Han Avrupa’yı titretti

Abdülhamid Han Avrupa’yı titretti
Avrupa Parlamentosu Türkiye Raportörü Hollandalı parlamenter Kati Piri tarafından hazırlanan rapor taslağına 397 değişiklik önergesi verildi. Önergeler arasında en dikkat çekenlerden birini ise TRT'de yayınlanan ve II. Abdülhamid dönemini anlatan 'Payitaht Abdülhamid' dizisiyle ilgili oluşturdu. Değişiklik önergesinde, dizide İsrail karşıtı söylemler kullanıldığı belirtilerek bu durum güçlü şekilde kınandı. Toplumdaki antisemitizmin artırdığı belirtilen raporda, dizinin aynı zamanda İngiltere'yi de hedef aldığı vurgusu yapıldı. Dizi filmin Türkiye'deki Osmanlıcılık akımını körüklediği de ifade edildi.


Kati Piri​
Etiketler:
  • 20 Mayıs 2017, Cumartesi

kalan karakter 1000

bayrak bayrak

Ulu Hakanın İsmi bile bu gün gavurun kimyasını bozuyor.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 20.05.2017 15:38
zafer zafer

size ne

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 20.05.2017 14:17
levent54 levent54

size ne yaaaaa oakadar toplum ahlakını bozan dizilere laf etmiyorsunuz da noldu da böyle yapımlara laf ediyorsunuz. rambo filmleriyle afganistan, ırak müdahaleleri ne niçin söz edilmedi. bu kadar mı korktular bunla onu da anlamış değilim. o kadar korkuyorsanız da bilin ki biz de söz vardır ''korkunun ecele faydası yok''.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 20.05.2017 14:15
Yıldırım Güngören Yıldırım Güngören

dizi sadece gerçeği aktarıyor..ulan bırakın 100 sene öncesini şu an aynı pislikleri Türkiye'ye yapmıyor musunuz? pkk ile fetö ile daeş ve bilumum terörist çete ile bu coğrafyada hala fitne bölme parçalama peşinde değil misiniz? şerefsiz alçaklar bu dünya bir gün sizin de başınıza yıkılır inş..ne şizofren ne alçak bir yaratıksınız siz böyle ? her türlü şerefsizliği yapıyorlar yaptıklarını yüzlerine söyleyince de sanki arlı namuslu bir insanmış gibi tepki veriyorlar..adi alçaklar..

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 20.05.2017 12:35
OsmanlıTorunu OsmanlıTorunu

Delirin lan delirin.Gerçekler gün yüzüne çıktıkça siz kafayı yiyeceksiniz.Az kaldı

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 20.05.2017 12:27

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.