Bugünkü
Takvim

Telekulak katil

16 yıllık eşini bıçakla katleden Taner Açıkgöz için müebbet hapis cezası istendi. Katilin, aldatıldığından şüphelenip oğlu aracılığıyla evine dinleme cihazı yerleştirdiği öğrenildi

ABONE OL
Telekulak katil
Bursa'da 16 yıllık eşini 15 bıçak darbesiyle katleden Tahsin Taner Açıkgöz hakkında müebbet hapis istendi. Olay geçtiğimiz şubat ayında meydana geldi. Tahsin Taner ve Fatma Açıkgöz çifti evliliklerinde sorunlar yaşadı. Genç kadın kocasına boşanma davası açtı. Ancak cinnet getiren Tahsin Taner, eşini yol ortasında bıçakladı. Ağır yaralanan kadın, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. Cani koca ise tutuklandı. Korkunç cinayetin soruşturması tamamlandı. Cumhuriyet savcısı, hazırladığı iddianamede, Tahsin Taner Açıkgöz'ün cinayeti işlerken Fatma Açıkgöz'e, "Ben sana demedim mi, benimle oğlumun yüzünü yere eğdirmeyeceksin. Değer miydi bir Allahsız için bizi parçaladığına" dediği anlatıldı. Ayrıca Tahsin Taner Açıkgöz'ün aldatıldığından şüphelenip oğlu aracılığıyla evine dinleme cihazı yerleştirdiği açıklandı. Açıkgöz'ün 'Kasten adam öldürmek' suçundan ağırlaştırılmış ömür boyu hapis cezası alması istendi. Olayla ilgili duruşmanın önümüzdeki günlerde yapılacağı öğrenildi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.