Bugünkü
Takvim

Alman ral Meclis

(MİT), ’ye yönelik harekete geçti. Almanlar’a kanlı örgütle ilişkisi bulunan kişilerin ismini verdi! Ancak , Türkiye’ye yardımcı olmak yerine hainleri korumayı seçti. Üstelik MİT’i suçlu ilan etti. Türk istihbaratının hazırladığı listede ise Alman Federal Meclisi’nin Sosyal Demokrat Partili (SPD) milletvekili ile Merkel’in partisinden bir kadının da olduğu belirtildi!

ABONE OL
Alman FETÖral Meclis
Almanya, Türkiye düşmanlığında sınır tanımadı. Bunun için Türkiye'ye saldıran hainleri bile korumaya aldı. Terör örgütleri , 'nin ardından 'yü de kendine dost yaptı! Kaçan FETÖ'cülerin pek çoğu 'ya sığındı. Bunun üzerine (MİT), düğmeye bastı. MİT, FETÖ'yle bağlantısı olan 300 kişi ile 200 kuruluşun ismini Alman Dış İstihbarat Servisi 'ye verip gerekli işlemlerin yapılmasını vurguladı. Ancak BND, Türk istihbaratına yardımcı olmak yerine FETÖ'cü hainlere destek sağladı. Üstelik BND Başkanı Bruno Kahl, FETÖ'ye övgüler yağdırdı! 15 Temmuz'daki kanlı darbe girişiminin ardında FETÖ'nün olmadığını söyleyerek korkunç bir açıklama yaptı. Almanlar'ın MİT'in listesine kızmasının nedeni de ortaya çıkmaya başladı! Çünkü listede FETÖ'yle iç içe olan Almanlar da vardı.

'İYİ İLİŞKİLER İÇİNDELER'
O listede, Alman Federal Meclisi'nin Sosyal Demokrat Partili (SPD) milletvekili 'in adının yer aldığı ortaya çıktı. Listede Başbakan Merkel'in partisinden de bir kadın milletvekilinin olduğu anlaşıldı. İki Alman vekilin isminin MİT'in dosyasındaki 10 numaralı tabelada 'Gülen hareketiyle iyi ilişkiler içindeki güç merkezleri' başlığı altında olduğu ortaya çıktı. Müntefering'in, Alman Emniyeti tarafından bilgilendirildiği açıklandı. Müntefering'in ise Türkiye ile önemli teması vardı. Çünkü Müntefering, Alman-Türk Parlamenterler Grubu Başkanı'ydı!

HİÇİŞLERİ BAKANI!
Almanya İçişleri Bakanı , Türkiye'ye destek vermek yerine MİT'i hedef seçti. Maiziere, Türkiye'nin Almanya'da istihbarat çalışması yapmasını provokasyon olarak niteledi! Bununla da kalmayan Thomas de Maiziere, Federal Savcılık'ın MİT hakkında soruşturma başlatmasını olumlu karşıladığını söyledi.

kalan karakter 1000

Türk Türk

ülkeye girince imhası mübahtır bunların. yani öldürülmeleri haktır.

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır0
cevapla 31.03.2017 09:26
fatisultan23 fatisultan23

almanya eşkıya şehri almanya diye bir devlet yok, terörist ve korsancılık yetiştirme kampı, bu pisliklerin sonu gelecek.

Aynı Görüşte misiniz?
evet16
hayır0
cevapla 31.03.2017 08:41
AHMET AHMET

TERÖRİSTSEVEN KEFERELER BİRLİĞİ!

Aynı Görüşte misiniz?
evet17
hayır0
cevapla 31.03.2017 08:32

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.