Bugünkü
Takvim

mesajı: Annem evde

ABONE OL
Suikast mesajı: Annem evde
21 yıl önce 'da düzenlenen ına ilişkin davada, savcı Ali Kaya mahkemeye esas hakkında mütalaasını sundu. Mütalaada, DHKP/ C'li terörist için ağırlaştırılmış müebbet hapis cezası istendi. Savcı Ali Kaya, mütalaasında eylemin 6 Ocak 1996'da yapılacağını ve şifresinin "Annem evde" olduğunu belirtti. Mütalaada ayrıca "Ancak Fehriye Erdal o gün hedef kişinin uygun olmadığını belirtmek için 'Annem evde yok, yarın görüşürüz' mesajı yolladı. 9 Ocak 1996'da ise İsmail Akkol ile , Sabancı Holding'e gitti. Saat 09.57'de Erdal'ın irtibat numarasını arayarak 'Annem evde saat 10.00'da görüşürüz' bilgisini aldı ve suikastı gerçekleştirdi" ifadeleri yer aldı. Duruşma ertelendi.Davanın sanıklarından olan İsmail Akkol, geçtiğimiz yıl Yunanistan'dan Türkiye'ye giriş yaparken yakalanmıştı. Mustafa Duyar ise cezaevinde öldürülmüştü.

FATİH ULAŞ

kalan karakter 1000

evet  ,,li evet ,,li

annen evde ,cehennem de cep te, ama bundan haberin yok ,siz tuzağınızla ,birilerinin hayatını kararttınız ,ama kendinizi sonsuz cehenneme attınız ,bayağı karlı oldu sizin için ,ebediyete göçtüğünüzde sonsuza kadar inim inim inleyeceksiniz,,,

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 30.03.2017 15:35
Türk Türk

rahmetli sakıp ağa sağ olsaydı bu pislikler de cehenneme giderlerdi.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 30.03.2017 10:21
ihsan ihsan

bu katil fehriyeyi belçi,ka koruyor yuh yani

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 30.03.2017 10:12

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.