Bugünkü
Takvim

Sevgili cinayeti

ABONE OL
Sevgili cinayeti
Adana'da Zübeyde Özer (46), 3 yıl önce Çetin Kurtboğan'ı (49) terk edip, Behzad Gören (50) ile birlikte yaşamaya başladı. Bu durumu gururuna yediremeyen Kurtboğan, 23 Mart'ta Gören'in kapısına dayandı. Çıkan tartışma sonucu Gören, Kurtboğan'a kafa attı. Hastaneden taburcu edilen Kurtboğan, önceki gün evide ölü bulundu. Cinayet şüphelisi olarak Behzad Gören gözaltına alındı. Kurtboğan'ın ailesi ise Zübeyde Özer'in azmettirici olduğunu açıkladı. Bunun üzerine Özer de yakalandı. Cinayet suçlamasını reddeden Behzad Gören tutuklanırken, Zübeyde Özer ise tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakıldı.

Murat KARAMAN

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.