Bugünkü
Takvim

Hayallerimi kaybettim

ABONE OL
Hayallerimi kaybettim
Saniye Lale Sayar'ın 14 yıldır süren tazminat davası pes dedirtti! Olay 4 Mart 2003 tarihinde meydana geldi. İzmir'de diş teknisyeni olan Sayar (33), Trabzon'daki ablasını ziyaret etmek istedi. Yolcu otobüsü, Amasya Merzifon yakınlarında kaza geçirip devrildi. 2 kişinin öldüğü kazada, Sayar, sol bacağını kaybetti. Otobüs şoförü M.Y.'ye 6 yıl hapis cezası verildi. Sayar ise otobüs şirketine karşı hukuk mücadelesi başlatıp toplam 560 bin liralık tazminat istedi. Ancak geçtiğimiz günlerde 37'nci duruşması yapılan davada bir türlü karar verilmedi. Duruşma Mayıs ayına ertelendi. Mahkemenin bu kararına isyan eden Sayan, şunları söyledi: "Gelecek planlarım mahvoldu. Hayallerimi kaybettim. Ben bu hayatı yaşamış saymıyorum. Ruhum huzur bulsun, mutlu olayım, tedavi olayım istiyorum."

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.