Bugünkü
Takvim

Bahçeli farkı

MHP lideri Bahçeli’nin Elazığ, Kayseri ve Erzurum mitingleri, “Hayırcıları” paniğe sevk etti...

ABONE OL
Bahçeli farkı
MHP Genel Başkanı Bahçeli, düzenlediği mitinglerde yoğun kalabalığa hitap etti. Elazığ, Kayseri ve Erzurum mitinglerinde coşkulu kalabalıklara seslenen Bahçeli, "Hayırcılar"da büyük paniğe neden oldu. Sosyal medyada yorum yazan birçok "Hayırcı" Bahçeli'nin mitinglerinin çok güçlü olduğunu dillendirdi. 'nin "Türkiye'nin kurtuluşu için yeni bir seferberlik ve mücadele ruhu tecelli etmelidir. Kötü giden talihe 'dur' demenin zamanı gelmiştir. Türkiye şu anda çok vahşi tehdit kuşağındadır. Mihraklar kuyumuzu kazmak, hançeri saplamak için sıradadır. Başımızı kaldırıp etrafımıza bakarsak hainleri göreceğiz" sözleri, Ülkücüleri coşturdu.
kalan karakter 1000

orhan orhan

adamsın bahçeli adam allahına kurban

Aynı Görüşte misiniz?
evet21
hayır5
cevapla 28.03.2017 10:38
Mustafa Mustafa

Hayir cilar ala vera dalavera yapmayi birakin. Turkiye hepimizin ulkemize sahip cikin. Kari gibi kivirtmayi birakin soyle yuksek ve gur bir sesle bende ulkemin gelecegi icin EVET oyunu kullanacagim. Ic ve dis dusmanlari catlatmak icin referandumda EVET oyu verecegim deyin. Vatan hainlerinin, adi ve serefsiz insanlarin veya sahte Vatan i seviyormus gibi gorunen ic Vatan haini ve dusmanlarin pesinden gitmeyi birakin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet18
hayır6
cevapla 28.03.2017 10:13
AHMET AHMET

BAHÇELİ: ADAM GİBİ ADAM!

Aynı Görüşte misiniz?
evet19
hayır6
cevapla 28.03.2017 10:10
xs xs

Sayın MHP tabnındaki istisnalar hariç ülkücü kardeşlerim. Vatan haini yazar bozuntusu Almanların köpeği can dündarın PKK sempazitanları ile birlikte davetine icabet eden Sinan oğan, Ülkemizin milli ve maneviyatına üç öğün küfür eden Halk TV ye çıkıp sağ duyulu insanlara ağza alınmayacak hakaret eden meral akşener ve diğerleri. MHP den ayrılan diğer çürükler ve Kamu-Senin bazı üyeleri. Refarandumda sandığın başına vardığınızda vicdanınızla başabaşa bir dk. düşünün. Vatan hainleri özellikle PKK ve diğerleri neden EVET EVET çıkmasından bu kadar korkuyorlar. Hadi Avrupanın korkması normal, Çünki onlar ülkemizin bir adım ileri gitmesini istemiyorlar. Allah ülkemize birlik beraberlik huzur versin. İç ve Dış düşmanlardan korusun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet21
hayır4
cevapla 28.03.2017 09:59
SEZGİN SEZGİN

EN AZ %65 İLE SANDIKLARI PATLATIRIZ EVVEL''ALLAH''

Aynı Görüşte misiniz?
evet30
hayır5
cevapla 28.03.2017 09:29

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.