Bugünkü
Takvim

Tuz yerine çakıl taşı!

ABONE OL
Tuz yerine çakıl taşı!
Sosyal medyadaki paylaşımlarıyla adından söz ettiren 'nin fenomen haline gelen tuz serpme hareketi, Antalya'da plaja taşındı. Ünlü Konyaaltı Sahili, sıcaklığın artmasıyla birlikte turist akınına uğradı. İki arkadaşını sadece kafaları dışarıda kalacak şekilde kuma gömen Hikmet Cançetin, üzerlerine çakıl taşı serperek eğlenceli vakit geçirdi. Nusret'in dünyada meşhur el hareketini taklit eden genç, plajda ilgi odağı oldu. Akdeniz Üniversitesi Gastronomi ve Mutfak Sanatları Bölümü 1'inci sınıf öğrencisi Cançetin, "Nusret başarılı bir adam ve hikayesi de çok ilginç. Türkiye'nin markası bence" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.