Bugünkü
Takvim

Başörtüyü zorla çıkarmışlar

ABONE OL
Başörtüyü zorla çıkarmışlar
Dışişleri Bakanı , Antalya'nın Işıklar Caddesi'nde, AK Parti Gençlik Kolları tarafından açılan standa saldırı olduğunu açıkladı. Çavuşoğlu, "Hayırcı bir grup gelmiş ve orada başörtülü kızlarımızın başörtüsünü zorla çıkarmışlar. Bu insanlık mı? Sen de başka yerde stant kur. Bunların laiklik anlayışı bu" dedi.

kalan karakter 1000

fatisultan23 fatisultan23

Sayın Bakanım; Hangi laiklikten anlarlar chpkk lılar avrupa terörist birliği laikliğinden anlarlar, chpkk nın niyeti avrupalı ermeni ve yahudileriyle din kardeştirler, amaçları ve planları belli, her yerde İslam'a layık giyen bütün kadınlarımıza saldırırlar, ama bir türlü defolup gitmiyorlar, kendi yahudi ülkelerine, avrupadaki mosad ve siyonist kardeşleri chpkk lı ve hdpkk lılara ayrılmamaları için talimat ve destek veriyordur.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 27.03.2017 09:04

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.