Bugünkü
Takvim

Şok kayıp

ABONE OL
Şok kayıp
İstanbul Maltepe'de dün Zelal Özmen (8), odasındaki ranzada asılı vaziyette bulundu. Küçük kız hemen hastaneye kaldırıldı. Ancak kurtarılamadı. Polis, ailenin ifadesine başvurdu. Amca Murat Özmen, "Zelal annesi mutfakta yemek yaparken odasında ders çalışıyormuş. Annesi seslendiğinde ders çalıştığını söylemiş fakat ilerleyen saatlerde odadan ses gelmeyince, annesi odanın kapısını açtığında kızının ranzaya bağlı tülbendin kızının boğazında ve havada olduğunu görmüş. Hastaneye götürmüş. Kurtaramamışlar. Olayın oluş şekli ile ilgili fazla bilgimiz yok. Öğrenmek istiyoruz" dedi. Özmen'in cenazesi toprağa verilmek üzere Maltepe Fındıklı Mahallesi'ne götürüldü.

Mustafa KAYA

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.