Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 25.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme:
  •  
  • 25.03.2017 22:00
ABONE OL

Erdoğan'dan İsviçre'ye sert tepki

İsviçre'de PKK yandaşlarınca düzenlenen hayır mitinginde kullanılan alçak pankarta Cumhurbaşkanı Erdoğan sert tepki gösterdi...

Erdoğan'dan İsviçre'ye sert tepki

, Türk-İngiliz Tatlıdil Forumu'nda konuştu. Erdoğan, terör örgütü PKK yandaşlarına sahip çıkan Avrupa'ya sert tepki gösterdi...

BÖYLE BİR ANLAYIŞ OLABİLİR Mİ?
Bugün İsviçre Parlamentosu'nda bakıyorsunuz, ileri derecedeki aşırı terör örgütleri, parlamento dikkat edin, orada benim resmimi koyuyor, yanında da şakağıma silah dayıyor. Böyle bir mantık, böyle bir anlayış olabilir mi? Ve bu ülke İsviçre.

AVRUPALI SİYASETÇİLER BU YANLIŞ KARARDAN BİR AN ÖNCE VAZGEÇSİN
Bazı Avrupa ülkelerinde bize karşı uygulanan tavır karşısında, sabrın da bir sınırının olduğunun bilinmesi gerekiyor. Dört sandalye uğruna, 400 yıllık ilişkinin gözden çıkarılmasını, her gün ülkemizin, milletimizin, diplomatlarımızın ve bakanlarımızın tahkir edilmesini sineye çekemeyiz. Avrupalı siyasetçilerden bu yanlış tavırlarından bir an önce vazgeçmelerini bekliyoruz.

kalan karakter 1000

mahmut mahmut

avrupa birliğinden kurtulmak için daha neyi bekliyoruz referanduma ekleyin gitsin

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 25.03.2017 21:23

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.