Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 25.03.2017 00:00
  • Son Güncelleme: 25.03.2017 19:26

'de rezalet!

'nin başkenti Bern'de yandaşlarınca düzenlenen "" mitinginde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan hedef gösterildi. Mitingde, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın fotoğrafı kullanılarak "Kill Erdogan (Erdoğan'ı öldürün)" yazılı başına silah doğrultulmuş pankart açıldı.

İsviçre'de rezalet!

Bern merkezinde bulunan Federal Parlamento binasının önündeki Parlamento Meydanı'nda yapılan mitinge başını , DHKP-C, YPG'nin çektiği terör örgütlerinin yandaşları katıldı.

Yaklaşık 250 kişinin katıldığı mitinge Yeşiller Partisi'nin de destek verdiği görüldü.

Konuşmacılar Türkiye'de 16 Nisan'da yapılacak referandumda "" oyu verilmesi çağrısında bulundu. Kürsüde ise değişik dillerde "Hayır" yazan pankartlar asıldı.

Terör örgütü PKK yandaşlarının Cumhurbaşkan'ı Erdoğan'ı hedef gösteren pankartına İsviçre polisi müdahale etmedi. Siyah fon üzerine hazırlanmış pankartta, başına silah doğrultulmuş Erdoğan'ın fotoğrafı ve "Kill Erdogan" (Erdoğan'ı öldürün) yazısı yer aldı.

Geniş güvenlik önlemlerininin alındığı mitingde, ilk yardım ekipleri de hazır bulundu.

TERÖR ÖRGÜTÜ YANDAŞLARINDAN "TERÖRİST ERDOĞAN" SLOGANI
Terör örgütü yandaşları, Türkiye ve Erdoğan aleyhinde sloganlar da attılar.

PKK'yi simgeleyen bez parçası ile örgüt elebaşının posterlerini taşıyan terör örgütü yandaşlarının da aralarında bulunduğu göstericiler, sık sık "Terörist Erdoğan" ve "diktatör Erdoğan" şeklinde slogan attı.

PKK, İSVİÇRE'DE TERÖR ÖRGÜTLERİ LİSTESİNDE BULUNMUYOR
ABD ve AB'nin aksine PKK, İsviçre'de terör örgütleri listesinde bulunmuyor. Buna rağmen, İsviçre Federal Savunma, Sivil Savunma ve Spor Bakanlığı tarafından yayınlanan "İsviçre'nin Güvenliği 2015" başlıklı yıllık güvenlik raporunda da PKK "şiddet potansiyeli azalmayan ve şiddete başvurabilen aşırıcı terörist grup" olarak nitelendirilmişti.

Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, 3 Kasım 2016'da İsviçre'ye gerçekleştirdiği resmi ziyaretinde PKK ve terör listesinde olan DHKP-C'ye yönelik tedbir alınmasını veya o teröristlerin iade edilmesini uluslararası hukuk çerçevesinde istediklerini belirtmişti.

Çavuşoğlu, mevkidaşı Didier Burkhalter ile düzenlediği ortak basın toplantısında, "Kendi hukukunuza uygun bir şekilde de bu evrensel hukuktur, İsviçre bu konuda örnektir, tedbirler alınmasını istiyoruz. Yoksa bu teröristleri şuradan ırmağa ya da göle atmanızı istemiyoruz biz. Ya bize iade edin ya da gerekli cezayı çeksinler diyoruz." ifadesini kullanmıştı.

kalan karakter 1000

vatandaş vatandaş

ey avrupa lafı uzatmadan şunu bilesin.besle kargayı oysun gözünü derler.inşaallah beslediğin o karga bir gün gelecek gözünü oyacaktır.o günler yakındır.çünkü eden bulurmuş,inleyen ölür.terörün her türlüsünü lanetliyoruz.çünkü terörden biz çok çektik.siz seyreylediniz.belki hoşunuza gitti bıyık altından güldünüz ellerinizi oğuşturdunuz.ama şunu bilesiniz silah geride teper.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.03.2017 07:42
reis reis

kisa ve öz. it ürür kervan yürür. milet senin arkanda hic morelini bozma . biz hicbisey olmamisgibi yatirimlarimizi tamamlayalim sabirla ve inatla. hayinler sürüsünün amacida beli yatirimlarin durdurulmasi. alla onlara firsat vermesin. amin

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 26.03.2017 03:05
Beykozlu Yşl Beykozlu Yşl

şerefsiz hainler uzaktan havlamayın yüreğiniz yetiyorsa gelin de görüşelim kıçınız yermi siz ancak ağa babalarınızın verdiği talimatları yaparsınız uzaktan havlarsınız

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 25.03.2017 22:29
Türk Milleti Türk Milleti

Cumhurbaşkanı'mız Sayın Recep Tayyip Erdoğan'a yönelik o pankartları açanlardan mutlaka hesap soracağız.O bölücüleri bundan sonra avrupada rahat dolaşmalarını engelleyeceğiz,bunu da şiddetle çözeceğiz.Ulan hainler siz kimsiniz,önce haddinizi bileceksiniz.Avrupada sizleri tek tek avlayacağız,buna hazır olun,her an karşınıza avrupada çıkabiliriz.Size oraları zindan edeceğiz.Önce elebaşlarınızdan daha sonra sizin gibi artıklardan başlayacağız.Hainler hakettikleri cezayı mutlaka göreceklerdir.Her yerde karşınıza çıkacağız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır5
cevapla 25.03.2017 20:16

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.