Bugünkü
Takvim

Çocuk da yaparım kariyer de

ABONE OL
Çocuk da yaparım kariyer de
Antalya'da yaşayan Burcu Demirel, 5 yaşında kendi kendine okuma yazma öğrendi. Annesi öğretmen, babası asker olan Demirel, ilkokul ve liseyi farklı şehirlerde bitirdi. Mezun olduktan sonra, okuduğu üniversitede araştırma görevlisi olan Demirel, kariyer basamaklarını hızla ilerledi. 2005 yılında 26 yaşındayken anne olan Demirel, 2008 yılında Akdeniz Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü'nde yardımcı doçent, 2011'de doçent, 2016 yılında ise profesör olmaya hak kazandı. 1 Mart 2017'de ise profesör olup, alanında en genç profesör olma unvanını aldı. Ege ve Ece isimlerinde iki çocuk annesi olan Prof. Dr. Demirel, mezun olduğu üniversitede profesör olmanın ayrı bir mutluluk olduğunu söyledi. Demirel, "Hafta sonu bile okuldayım. Burası benim ikinci yuvam. Burada çok mutluyum. Huzurluyum" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.