Bugünkü
Takvim

Koca katiline 15 yıl!

ABONE OL
Koca katiline 15 yıl!
Koca kati line 15 yıl! Korkunç olay geçen yıl Kasım ayında Bursa Orhangazi'de yaşandı. Suat Kazım (27) ve Elif Çırak (26) çifti, evlerinde tartışmaya başladı. Çılgına dönen koca, eşinin boğazına yapıştı ve küfürler savurdu. Kendisine küfür edilmesine sinirlenen genç kadın mutfaktan ekmek bıçağı aldı. Eşinin sağ karın boşluğuna sapladı. Kanlar içinde kalan adam yere yığıldı. Kaldırıldığı hastanede ise kurtarılamadı. Gözaltına alınan Elif Çırak tutuklandı. Hakkında 'Eşini kasten öldürmek' suçundan ömür boyu ağırlaştırılmış hapis cezası istemiyle dava açıldı. Çırak dün karar duruşması için mahkemeye çıkarıldı. Amacının eşini öldürmek olmadığını söyleyen Elif Çırak, "O akşam hiç bir sebep yokken bana yine saldırdı. Annemin, kardeşimin ve oğlumun yanında. Kafamı duvara vurdu. Beni onun elinden ailem güçlükle aldı. Gece yarısı yine beni yere yatırdı. 'Seni öldüreceğim' diyerek boğazımı sıkmaya başladı. Bir ara elinden kurtulup mutfaktan aldığım bıçağı rast gele salladım. Bıçak ona saplanmış. Sonra da hastanede öldü" dedi. Kayınvalidesi de kendisinden şimayetçe olmadı. Mahkeme heyeti, Elif Çırak'a 15 yıl hapis cezası verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.