Bugünkü
Takvim

Baltalı eşkıya

ABONE OL
Baltalı eşkıya
Temizliğe gittiği evde baltayla rehin alınan kadın nefes kesen bir operasyonla kurtarıldı. Olay geçtiğimiz gün İstanbul Maltepe'de yaşandı. Polisi arayan bir kişi, temizliğe giden arkadaşının ev sahibi tarafından rehin alındığını anlattı. Bunun üzerine ekipler düğmeye bastı. Özel harekat polislerinin de katıldığı operasyonda ekipler, şüpheli Levent K.'yı temizlikçi Badegül G'yi serbest bırakması için 2 saat boyunca ikna etmeye uğraştı. Bu sırada kilitli olan kapının açılması için getirilen çilingir tarafından çalışma başlatıldı. Elindeki baltayla rehin aldığı kadını tehdit ettiği öğrenilen şüpheli teslim olmayınca, Özel harekat polisleri çilingirin açtığı kapıdan içeri girmeyi başardı. Levent K., karşısında polisleri görünce teslim oldu. Bu sırada korku dolu anlar yaşayan Badegül G. de kurtarıldı. Maltepe İlçe Emniyet Müdürlüğü'ne götürülen Levent K. temizlik için eve gelen kadını neden rehin aldığı konusunda konuşmayacağını söyledi. Levent K.'nın daha önceden de benzer bir olay nedeniyle poliste kaydı olduğu saptandı. Olayın mağduru Badegül G. ise kendisini zorla alıkoyan şüpheliden şikayetçi oldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.