Bugünkü
Takvim

Sportif dede

ABONE OL
Sportif dede
İstanbul'da yaşayan Ruhi Yılmaz (68), azmiyle gençlere taş çıkarttı. Türkiye Vücut Geliştirme Şampiyonası'na hazırlanan Yılmaz, başarının yaş ile orantılı olmadığını anlattı. Enerjisiyle de herkesi kendisine hayran bıraktı. Torunları Oğulcan Yılmaz'ın ve Muhammed Emin Yılmaz'ın desteği ile spor salonuna gitmeye başlayan ve spor yapmayı sevdiğini belirten Yılmaz, "Spora 1 buçuk sene önce başladım. Spor hocama 'Ben buraya gidip geliyorum benim resmimi çekin hiç olmazsa ağaca asın' diye söyledim. Kabiliyetli olduğumu söyleyip 'Yarışmaya gönderelim mi seni?' dediler. Bende kabul ettim." dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.