Bugünkü
Takvim

Hollanda’ya ayar verdik

Başbakan Binali Yıldırım, Hollanda’da yapılan seçimleri değerlendirirken, “Artık Avrupa bile siyasetini Türkiye’ye göre yapıyor. Bakın sonuçlara, Türkiye, Hollanda seçimlerine de ayar verdi, bir müddet daha ırkçılığı Avrupa’da frenledi” dedi

ABONE OL
Hollanda’ya ayar verdik
Başbakan Binali Yıldırım, Çankırı'daki Milli İrade Meydanı'nda düzenlenen mitingde halka hitap etti. İşte Yıldırım'ın açıklamaları:

15 Temmuz gecesi bu meydanı bir saat içinde 25 bin kişiyle doldurdunuz. Türkiye'ye sahip çıktınız, demokrasiye sahip çıktınız, milli iradeye sahip çıktınız, Recep Tayyip Erdoğan'a, Başbakana, hükümete sahip çıktınız. Allah sizden razı olsun.

O gece 9 yiğit Çankırılı şehit oldu. Onların hepsi Çankırı'nın baş tacıdır, medarıiftiharıdır.

FETÖ, PKK, PYD ve DEAŞ terör örgütlerine karşı vatandaşlarımızdan aldığımız güçle amansız bir mücadele yürütüyoruz. 'FETÖ'nün inine gireceğiz' dedik, girdik. Şimdi kaçacak yer arıyorlar.

EY Hollanda, ey Almanya. Özgürlükçü görünüp yasak uygulamak size yakışıyor mu? Bu zorbalık, bu zihniyet Avrupa için kara bir lekedir.

Hiç merak etmeyin, Türkiye büyük bir devlet. Artık Avrupa bile siyasetini Türkiye'ye göre yapıyor. Bakın sonuçlara, Türkiye, Hollanda seçimlerine de ayar verdi, bir müddet daha ırkçılığı Avrupa'da frenledi. Ama aklınızı başınıza alın.

Bölgesel barış ve küresel kardeşlik için din, mezhep ve görüş farklılıkları bir tarafa bırakılmalı. Çünkü biz aynı yaratanın kullarıyız. Şunu Avrupa'nın bazı ülkeleri hiç unutmasın; bu yapılanları bir kenara yazdık, gereğini yapacağız.

kalan karakter 1000

TEVFİK TEVFİK

BEYEFENDİLER MASKENİZ DÜŞTÜ ,MEĞER SURATINIZ ,KALPLERİNİZ NE ÇİRKİNMİŞ ,SÖYLEYECEĞİM HER KÖTÜ KELİMEDEN ,DAHA KÖTÜSÜNÜZ ,BİR DE UTANMADAN YILLARDIR ,BİZLERE MEDENİYET DERSİ VERİYORDUNUZ ,,ALÇAKLAR,

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 17.03.2017 08:48

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.