Bugünkü
Takvim

Geri kabul resti

, faşistliğin beşiği Hollanda’ya sert tepki gösterdi: Ey Rutte seçimde birinci çıkmış olabilirsin ama Türkiye’yi kaybettin. Bunlar vizelerin kaldırılmasında söz verdi, tutmadı. Şimdi geri kabul diyorlar, geç onları geç...

ABONE OL
Geri kabul resti
Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan, 'da hayata geçirilen 384 milyon TL değerindeki 43 projenin açılışını yaptı ve gündeme dair çok önemli açıklamalar yaptı:

Suriye'de Mehmetçiğin DEAŞ, YPG/PYD'yi nasıl darmadağın ettiğini gördüler. Onun için böyle davranıyorlar. Neymiş, Türkiye Avrupa'da seçim propagandası yapamazmış. Ey Hollanda İngiltere'de seçim propagandası yapıyorsun. Şimdi bunlar vizelerin kaldırılması meselesinde söz verdiler, tutmadılar. Şimdi 'geri kabul' diyorlar. Ne geri kabulü ya geç onları. Sen benim bakanımı Hollanda'ya sokmayacaksın, sen benim Dışişleri Bakanıma uçuş izni vermeyeceksin, benim topraklarım olan başkonsolosluk binasında görüşme yapmasına fırsat vermeyeceksin, bizden buralara girişi bekleyeceksin. Yok öyle. Arapların güzel bir sözü var, 'Men dakka dukka.' Kim dak ederse, ona da dak olur.

Sen atını, itini benim oradaki Türk vatandaşlarımın üzerine mi saldın. Bunun bedelini ödeyeceksin. Ey Rutte sen birinci parti olarak çıkmış olabilirsin ama Türkiye gibi bir dostunu kaybettin. 'Seçimden sonra Başbakanla bir yemek yiyebilirmiş' geç o işi bizde öyle bir başbakan yok. Sen kaybettin.

İnsan hakları, demokrasi, özgürlük dersi verirler değil mi; kendi çıkarları söz konusu olunca faşizmin en alasını sergilemekten kaçınmazlar. Bu yeni Nazizmdir. Ey Hollanda sen Srebrenitsa'da 8 bin kardeşimi katlettin, onu nasıl ifade edeceksin? Bunların cibilliyetini biliriz. Orada Boşnak kardeşlerimizi şehit ettiler. Hepsini yaktılar. Birçoğunun kabri bilinmez. Yazıklar olsun bunların demokratlığına, AB değerlerinize, yazıklar olsun sizin hukukunuza.

Avrupa'da kim bunları yapıyorsa ki Almanya bunun başını çekmiştir. Onlarla da bu işi enine boyuna oturup konuşacağız. 4 bin 500 PKK'lı dosyası verdim bunlara ben. Hiçbiriyle alakalı adli işlem yapmadılar. Bunlar bir ajan teröristi Alman rezidansında saklıyor. Sonunda mahkemeye çıktı, tutuklandı. Niye bu ajan terörist. Neymiş Alman vatandaşıymış, ne vatandaşı olursa olsun. Bunlar Türkiye'de ajanlık yapıyorsa bedelini ödeyecek.

Yine geçenlerde bir Alman televizyonunda eski genişlemeden sorumlu komiser, burada mahkum olup, kaçıp Almanya'ya giden bir ajan terörist var ya. Onlarla aynı programda rezil etti onu. 'Erdoğan'a diktatör demekle yanlış yapıyoruz. Önce bunun düzeltilmesi lazım. AB sürecinde sık sık görüşürüz. Ne dediysem Türkiye yerli yerine getirdi' dedi

İstiyorlar ki, Türkiye IMF'nin kapısında dilenci olarak kalsın. Çatlasanız da patlasanız da 16 Nisan yeni bir sistem, lider ülke Türkiye'yi meydana getirecek.

Şimdi sesleniyorum 'hayır' diyenler, Cumartesi günü 18 Mart Çanakkale Köprüsü'nün temelini atıyoruz, evet mi, hayır mı? Sıkıysa 'hayır' desinler. Diyebilirler mi? Niye? Artık millet bunları yutmuyor. Ve inşallah dünyanın bir numaralı köprüsü olacak.

Avrupa Birliği'nin Adalet Divanı bir açıklama yaptı. İşverenlere diyor ki 'İsterseniz iş yerlerinizde başörtülü çalışmak isteyenlere müsaade etmeyebilirsiniz.' Hani inanç, din özgürlüğü? Bunlar Haçlı-Hilal mücadelesini başlattılar.

Sayın Kılıçdaroğlu yalan söylüyor. 'Meclis kapatılıyor' diyor. Tam tersi meclis güçlendiriliyor. Bu zatın meclise, milletvekillerine, insanlara bakışı bu. Hem parlamenter sistemi savunuyor hem milletvekillerine hakaret ediyor.

Dün çıkmış, 600 milletvekiline ne gerek var diyor. Dersini çalışmıyor bu! Ana muhalefet sistemden değil milletten korkuyor, biliyorlar ki 16 Nisan'dan sonra söz de karar da yetki de millete geçecek. Hakikate gözünü kapatan biri sanır ki 16 Nisan'dan sonra Türkiye batacak, halbuki 20 gelişmiş ülkenin çoğu başkanlık-yarı başkanlık ile yönetiliyor.

Erdoğan: Düşmanın dize getiremediği, depremin yıkamadığı Sakarya, terör örgütlerine meydanı bırakır mı? Sakarya'nın 1,5 yılda 14 şehidi var. Bu namertler istedikleri hainlikleri yapsınlar; bizim askerimiz, polisimiz, korucumuz mertçe mücadelesini vermeye devam edecektir.

, "16 Nisan için kapı kapı dolaşmaya var mısınız?" diye sordu. Coşkulu kalabalık, "EVET" dedi.

kalan karakter 1000

HER ŞEY VATAN İÇİN,, HER ŞEY VATAN İÇİN,,

SENİNLE AYNI MASADA YEMEKMİ , SEN İNSANMISINKİ SENİNLE AYNI MASADA YEMEK YİYELİM ,KATİL SOYLARI

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 17.03.2017 12:19
hsyn hsyn

ya cumhurbaşkanım kılçık ne konuşyugunu dahı bılmıyo.3 koyun vermıştınya onuda kaybetmış .ondan kendıne bıle hayır yok.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 17.03.2017 11:28
milliyetçi milliyetçi

ruslarla anlaşıp hollandaya göçmenleri sokmalıyız.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 17.03.2017 10:21
orhan orhan

yolun yolumuzdur uzun adam adamsın adam ömrün uzun olur inşallah

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır0
cevapla 17.03.2017 10:04
ozkan ozkan

İDAM YASASINI İ S T İ Y O R U Z

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 17.03.2017 09:45

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.