Bugünkü
Takvim

Anabilim’de 30. yıl coşkusu

Anabilim’de 30. yıl coşkusu
Köklü geçmişi ile eğitimde güçlü bir marka olan 30'uncu yılını 'İnci Yılı' ilan etti. Yabancı dil çalışmalarından özgün müfredata, üstün zekalı çocukların eğitiminden, yaratıcı drama uygulamalarına, ASTA ile e-öğrenme platformundan, 'Okul Bilgi Sistemine' kadar geniş bir yelpazede çok yönlü çalışmalar sürdüren kurum, aynı zamanda yetiştirdiği milli sporcularla da adından söz ettirdi. Anabilim Eğitim Kurumları İcra Kurulu Başkanı Serkan Kılıç, "Her öğrencimiz bizim için bir inci kadar değerli. Bu yüzden 30'uncu yılımızı inci yılı ilan ettik. 30 yıldır sadece Türkiye'ye değil bütün dünyaya ışık saçan nesiller yetiştirdiğimiz için haklı bir gurur yaşıyoruz" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.