Bugünkü
Takvim

Foto şok

Foto şok
İstanbul'da yaşayan A.K., "Karım kızlık soyadı ile uygunsuz fotoğraflarını paylaşıyor" diyerek soluğu savcılıkta aldı. İddialara göre, A.K. eşi G.K.'den kendisine karşı ilgisiz davranışlarından şüphelenmeye başladı. Bunun üzerine araştırmalar yaptı. Genç adam, G.K.'nin kızlık soyadını kullanarak sosyal medyada hesap açtığını ve yüzünü göstermeden çıplak fotoğraflarını paylaştığını görünce hayatının şokunu yaşadı. Psikolojisi bozulan A.K., "şiddetli geçimsizlik" nedeniyle eşine boşanma davası açtı. A.K, bir an önce eşinden boyanmak istediğini açıkladı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.