Bugünkü
Takvim

Boşuna uğraşmayın Türkiye'yi durdurmaya gücünüz yetmez

'dan Türkiye düşmanlarına anladığı dilden cevap geldi: Ihr kämpft umsonst. Eure Macht reicht nicht, um die Türkei aufzuhalten (Boşuna uğraşmayın Türkiye’yi durdurmaya gücünüz yetmez)

  • Güncel
  • 16.03.2017 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 16.03.2017 08:56
ABONE OL
Boşuna uğraşmayın Türkiye'yi durdurmaya gücünüz yetmez
, Türkiye ve Cumhurbaşkanı Erdoğan aleyhine kampanya yürütenlere anladıkları dilden bir manşetle misilleme yaptı..."Boşuna uğraşmayın Türkiye'yi durdurmaya gücünüz yetmez" başlıklı haberle faşistlere ve Nazi artıklarına ultimatom verildi: Hey Europa... Hey Deutschland... Hey Holland... Hey Faschisten... Hey Nazi-Überbleibsel... Hey Bild... Glaubt Ihr, dass wir uns vor eurem Geschrei, eurer Aufregung und euren unmoralischen Verleumdungen fürchten werden?

* Ey Avrupa... Ey ... Ey Hollanda... Ey faşistler... Ey Nazi artıkları... Ey ... Kuru gürültünüzden, yaygaralarınızdan, ahlaksız iftiralarınızdan korkacağımızı mı sanıyorsunuz?


* Türkiye düşmanı Bild dün, yüz karası bir gazetecilik örneği daha sergiledi. Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan'a, kelime oyunları yaparak hakaret etti, iftiralar attı. Faşist Alman gazetecilerine, hakaretlerini, anladıkları dilden iade ediyoruz.

kalan karakter 1000

Vatandas Vatandas

Son zamanlardaki en güzel Haber. Bu yabanci düsmani Almanlarin baska bir dilden anladigi yok zaten. Avrupada yasayan Vatandaslar olarak sizinle gurur duyuyoruz. Durmak yok, yola devam. Allah yardimciniz olsun !!!

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır1
cevapla 16.03.2017 21:40
izmirli izmirli

osmanlının iman gücünü ve muhteşem kuvvetini yıkmak bu topraklara kendi yaşam tarzlarını getirmek için hep bir olup içimizde şu anda da torunları var olan hainlerin yardımlarıyla koca osmanlıyı yıktılar tarihimizin gerçeklerini ne yazık ki yıllardır bu vatanın evlatlarından sakladılar bu şerefsiz avrupalıların bi planı da buydu türklere osmanlıyı unutturalım ve bunla bereber dinden de uzaklaştıralımda her şey istediğimiz gibi olsun laiklik yaşam biçimi gibi entrikalarla bizi uyuttular ve uyuşturdular öyle bi zamana geldik ki insanlar vatan topraklarında müslüman ve türk olduğunu söylemeye korkacak duruma geldi ama onların planı varsa rabbimin de planı vardı elbet kalbinde iman gönlünde vatan bayrak sevdası olan insanlar bu topraklarda var olduğu sürece ezanın susmayacağını bayrağın yere düşmeyeceğini dosta düşmana gösterdiler hainler bilmelilerki hiç bir zaman bu cennet vatanıma sahip olamazlar 1000 sene degil kıyamete kadar bu topraklarda ezan susmayacak bayrak inmeyecek

Aynı Görüşte misiniz?
evet63
hayır1
cevapla 16.03.2017 17:04
TUNCAY KAHVECİ TUNCAY KAHVECİ

Ey iman edenler. İçinizden kim dininden geri dönerse (irtidat ederse) Allah (onların yerine) Kendisinin onları sevdiği, onların da Kendisini sevdiği, mü'minlere karşı alçak gönüllü, kafirlere karşı izzetli ve şiddetli bir topluluk getirir. (Bunlar) Allah yolunda cihad ederler ve hiçbir kınayıcının kınamasından da korkmazlar. İşte bu Allah'ın bir fazlıdır (lutuf ve ihsanıdır), onu dilediğine verir. Allah Vasi'dir (lutfu ve rahmeti geniştir), Alim'dir (hakkıyle bilendir). 5- maide-54

Aynı Görüşte misiniz?
evet60
hayır1
cevapla 16.03.2017 15:54
UzakSes UzakSes

Bild-Welt-Spiegel-Stern-Nazilerine karsi 16. Nisanda tekl cevap... EVET! 24. Eylülde Merkel - SPD Schulz... HAYIR!

Aynı Görüşte misiniz?
evet13
hayır1
cevapla 16.03.2017 14:38
serdar serdar

çok güzel olmuş..Allah razı olsun sabah ..işte cevap..madem öyle susmak yok..helal olsun..inanın karşılık vermek bu kadar güzel olurdu..sevinçten dört köşeyim şu an..emeği olan tüm yazarlara teşekkür ediyorum..

Aynı Görüşte misiniz?
evet22
hayır1
cevapla 16.03.2017 11:08

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.