Bugünkü
Takvim

Kaza raporu!

ABONE OL
Kaza raporu!
Antalya'da 7 yıl önce İbrahim Tokgöz adlı erkek arkadaşının 5. kattaki evinin balkonundan düşerek hayatını kaybeden manken Burcu Çağlayan'a, 'bipolar duygulanım bozukluğu' tanısının konduğu anlaşıldı. Tokgöz'ün öldürme suçundan yargılandığı davayla ilgili mahkemeye sunulan raporda, genç kızın ilaçlarını bir yıl kullanması gerektiği belirtildi. Ancak bu rapordan 6 ay sonra hayatını kaybettiği kaydedildi. Rapora göre Çağlayan'ın intihar etmiş olabileceği ima edildi. Hakimin raporu bir sonraki duruşmada değerlendireceği bildirildi. Manik Depresyon adıyla da bilinen "Bipolar Bozukluğu" tedavi edilmediğinde intihara yol açan hastalık olduğu bildirildi.

ALİ OKTAY

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.