Bugünkü
Takvim

Afşin kurtuldu

Afşin kurtuldu
Bitlis'in İlçesi'nde oturan Cüneyt ve Altun İmer çiftinin 5 yaşındaki kızları Afşin parmakları bitişik doğdu. Maddi imkansızlar nedeniyle ameliyat olamadı. Doktorlar ameliyat edilmezse parmaklarının kesileceğini söyledi. Bunun küçük Afşin için yardım kampanyası başlatıldı. Kısa sürede ameliyat için gerekli olan 15 bin TL toplandı. Küçük Afşin'in tedavisi için yardımda bulunan herkese teşekkür eden baba Cüneyt İmer, "Toplanan bu para son kuruşuna kadar tamamıyla kızımızın sağlığı için kullanılacak" dedi. Anne Altun İmer ise, "Kızımın eli artık kalem tutabilecek" diye konuştu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.