Bugünkü
Takvim

Genç Selinay başka hayatlara umut oldu

Genç Selinay başka hayatlara umut oldu
Bursa genç bir annenin ölüm şokunu yaşadı! Osmangazi'de geçen Pazartesi günü geçirdiği kazada ağır yaralanan ve kaldırıldığı Çekirge Devlet Hastanesinde beyin ölümü gerçekleşen 2 çocuk annesi Selinay Şahin'in organları, kazada yanında olan eşi Emre Şahin tarafından bağışlandı. Genç kadının karaciğeri, acil çağrıyla nakil bekleyen Malatya'daki bir hastaya, böbreklerden biri Çanakkale, diğeri ile 2 korneası da Bursa'daki 3 hastaya nakledilmek üzere gönderildi. Genç kadın, Orhangazi'de toprağa verildi. Öte yandan, biri 2 yaşında diğeri ise 40 günlük iki çocuğu bulunan Şahin'in, annesini de 8 yaşındayken kanserden kaybettiği ortaya çıktı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.