Bugünkü
Takvim

önlem

esnafı tam çıktı! Terk edilmiş otomobilde bomba ihtimaline karşı alarma geçen polise yardımcı olmak isteyen esnaf, yolu mutfak tüpleriyle kapattı

Bomba önlem
TÜRK insanı yardımseverliği bazen abartıyor. Öyle ki, 'da ihtimali üzerinde duran polise yardımcı olmak isteyen bir esnaf, tam bomba yaptı! Araç ve yaya geçişine kapatılmak istenen yola 4 tane mutfak tüpü dizerek herkesi şaşırttı. Bu da yetmemiş gibi tüplerin başında nöbet tuttu. Bu önlemi görenler ise hayrete düştü. Adana'da bir otomobil polisin 'dur' ihtarına uymayarak kaçtı. Daha sonra terk edilmiş Seyhan İlçesi Yeşilevler mahallesi 52013 Sokak'ta bulundu.

TRAFİĞE KAPATILDI
Görgü tanıkları, sürücünün panik halde, "Ben 5 dakika sonra geleceğim" deyip kaçtığını söyleyince polis bomba ihtmali üzerinde durdu. Yapılan aramada otomobilde bomba bulunmadı ama polis çalışmalar sırasında güvenliği elden bırakmadı. Mehmet Akif Ersoy Caddesi trafiğe kapatıldı. Bu arada, bir esnaf ara sokaktan vatandaşların çıktığını görünce polise yardımcı olmak için getirdiği 4 mutfak tüpünü yola dizdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.