Bugünkü
Takvim

İadesi yakın

ABONE OL
İadesi yakın
Adalet Bakanı Kenan İpek, yapılanmasının lideri Fetullah Gülen'in ABD'den iade edilmesi için yazışmalara başladıklarını söyledi. İpek, "Evraklardan biri geldi, üzerinde çalışıyoruz. Uluslararası kurallar çerçevesinde hareket ediliyor. Ülkelerle olan işbirliğimiz kapsamında değerlendiriliyor. Konuyu Dışişleri üzerinden ABD'ye ileteceğiz. Gülen'in sonsuza kadar Amerika'da oturma izni yoktur. Neticede Türkiye'de vatandaş. İnterpol'den Kırmızı Bülten çıkıp, oturma izni dolarsa ya da iptal edilirse derhal yakalanır ve iade edilir" dedi.SARAY ELDEN GİTTİ
17-25 Aralık darbe girişiminin başarılı olması halinde Humeyni gibi Türkiye'ye dönmeyi planlayan Fetullah Gülen'in oturacağı Ankara İncek'teki malikane kayyuma geçti. Kayyum heyetinin İpek ailesinin kullandığı villa ile ilgili, "emsal kira" tespitinde bulunacağı belirtildi.
kalan karakter 1000

hasan hasan

öyle bi haini getiripde burada kahraman yapmayın kalan ömrünü ülke ülke dolaşarak geçirsin buna öylesi yaraşır

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 20.11.2015 08:54
munafıklar munafıklar

sizin sonunuz ne olacak acaba tarihteki yerinizi çok merak ediyorum havuzcular

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır4
cevapla 20.11.2015 02:38

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.