Bugünkü
Takvim

Gezizekalılar

Gezizekalılar
Gezi olaylarında Türkiye'yi savaş bölgesi gibi gösteren CNN International'ın ünlü sunucusu Christiane Amanpour, Paris saldırısının ardından yine sahneye çıktı. Paris'i kana bulayan terör örgütü DAEŞ üzerinden Türkiye'ye yönelik algı operasyonu yapmaya çalıştı. Amonpour'un kanalı, Gezi olayları sırasında Taksim'den 24 saat canlı yayın yaptı. DHKP-C'lileri masum olarak dünyaya tanıttı. Türkiye'de koas çıkması için bekleyen CNN, kirli amacını bir kez daha kanıtladı. Amanpour, Fransa tarihinde en kanlı terör saldırısına imza atan canlı bombalardan ikisinin "sahte Türk pasaportu" taşıdığı yalanını attı. Ancak algı operasyonuna kulak veren çıkmadı!


kalan karakter 1000

efe han efe han

bu manyaklara hürriyette bir sayfa verinde inandırıcı olsun.fransada kimse takmamış belli.cnn türkte ahmet hakanla proğram yapsınlar.

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.11.2015 19:54
ömerr ömerr

ulan şıllık.. şetyanın kızı ..deccalın ablası ingiliz tohumu sizin ceddinizde aynıydı ebediyete kadarda aynı kalacaksınız .bu dünya size dar gelecek yakındır ..ahiretiniz zaten malum ....

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 16.11.2015 18:17
TÜRK TÜRK

bu kadına bir ödül vermeli VEZİR PARMAGİ

Aynı Görüşte misiniz?
evet6
hayır0
cevapla 16.11.2015 15:59
nesli nesli

hakkımız savunulsun eski Türkiye yok .hesabı sorulsun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 16.11.2015 13:13
ÇANAKKALELİ ÇANAKKALELİ

Adamlar param parça olurken geride Türk pasaportu bırakmışlar...Artık bu kadarınada pes doğrusu.Adına algı operasyonu numu ne diyorsunuz bilmiyorum yalnız bunların algı kanalları infilak etmiş...Biraz kanallarıyla oynamak lazım....Bu bayanın emekliliği gelmiş...

Aynı Görüşte misiniz?
evet14
hayır0
cevapla 16.11.2015 10:10

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.