Bugünkü
Takvim

Oran'dan çekil çağrısı

Oran'dan çekil çağrısı
CHP'de kurultay tartışmaları sürerken olağanüstü kurultay isteyen ve genel başkanlığa adaylığını açıklayan eski vekil Umut Oran, Kılıçdaroğlu ile görüştü. Oran, "Genel Başkanımız ya siyaset tarihine, parti içinde iktidar olma hesaplarıyla, kurultay hesapları yapan bir genel başkan olarak geçecek ya da ülkesini ve partisini düşünerek, fedakar ve cesur karar alan bir lider olarak geçecek" dedi.

kalan karakter 1000

misafir misafir

genel başkanın tarihe nasıl geçeceğini bilmeyiz ama chp nin tarihe nasıl geçtiğini bu millet biliyor.kurultaylar partisi.türkçe ezan.........

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 13.11.2015 08:12

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.