Bugünkü
Takvim

Köşe kapmaca

"Bana 'Kaçar' diyenleri dava ettim. Buradayım, bedelini öderim" demişti. Mülteci gibi tekne ile kaçtı. Köşe yazısında ise hiçbir şey olmamış gibi kayyumu eleştirdi

ABONE OL
Köşe kapmaca
55 gündür polisten kaçan Zaman'ın eski Yayın Müdürü , gazetedeki köşesinden çıktı. Yurtdışı çıkış yasağı olduğu için yasadışı bir şekilde Suriyeli bir mülteci gibi tekneyle Ayvalık'tan Midilli'ye gittiği belirlenen Dumanlı, Zaman'daki köşe yazısında kara para akladığı belirlenen Koza-İpek grubuna el konulmasını eleştirdi. Ancak hakkındaki yakalama kararını ve kaçış hikayesini ise yazmadı. 23 Ağustos'ta bir kanalda "Benim için kaçacaktı, göçecekti diyenlerin hepsini dava ettim. Buradayım. Bedelini öderim" açıklaması yapan Dumanlı'nın, yakalanacağını anlayınca sırra kadem basması ise kendisine isnat edilen suçları kabul ettiği şeklinde yorumlandı. Dumanlı, Selam Tevhid Kumpası soruşturmasında, 1 numaralı sanık 'in talimatlarını uygulamakla suçlanıyor.

Ekrem Dumanlı darbe suçlamasıyla 55 gündür polis tarafından aranıyor.kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.