Bugünkü
Takvim

firarda!

ABONE OL
Domuz firarda!
TURIZM cenneti yine aç ların istilasına uğradı. Aç kalan domuz sürüsü, ilçe merkezine indi. Dağlık alanda yaşayan yaban domuzlar, daha önce olduğu gibi yiyecek bulamadıkları için ilçe merkezine indi. Son olarak Cumhuriyet Mahallesi'ndeki park ve sitelerin içlerine kadar giren yaban domuzu, sürücü ve yayaları zor durumda bıraktı. Domuzun dolaştığı caddeden geçen bisikletli vatandaş, hayvandan korkarak bir süre beklemek zorunda kaldı. Domuzun kovaladığı bir vatandaşta hızla koşarak saldırıdan kurtuldu. Domuz, bir süre sonra dere yatağına doğru ilerleyerek gözden kayboldu.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.