Bugünkü
Takvim

Avniye

kaçtı. Yerini Avniye aldı! Twitter'daki Simge Ekici adlı adreste hem Gezi provokasyonunun hem de cemaatin reklamı yapıldı! Söz konusu hesabın profil fotoğrafında ise İtalyan siyasetçi Maria'nın resmi vardı!

ABONE OL
Avniye
1 Kasım Genel Seçimleri'nde sandıktan çıkan sonuç Paralel Çete'yi yıktı! Fethullahçı Terör Örgütü lideri Fethullah Gülen'in sanal alemdeki sesi olan , seçimden sonra sırra kadem bastı! Yazdığı her şey yalan çıkınca tatile kaçtı. Fuat Avni'nin yalanları patlayınca Gülenciler'in pohpohlamasıyla yeni bir isim ön plana çıkarıldı. Kullanıcı adı @caapulcukiz olan ve profil resimlerinde Gezi olaylarının simge fotoğrafları bulunan Simge Ekici isimli kullanıcı uzun süredir aktif olmasına rağmen, Fuat Avni'nin yerle bir olmasından sonra gündeme taşındı. Söz konusu hesap Gülenciler tarafından sosyal medyada tanıtıldı. Böylece takipçi sayısı arttırıldı.

DİŞİ FUAT AVNİ, ÇAKMA ÇIKTI
Çapulcu ve Gezi göndermeleri ile kısa sürede ilgi gören ve tüm hükümet karşıtı cepheyi kucaklayan Simge Ekici kısa sürede Fuat Avni etkisi oluşturmayı başardı. Ancak söz konusu hesabın foyası da kısa sürdü. Simge Ekici olarak gösterilen kadının kullandığı fotoğraftaki kişi Demokrat Parti'den milletvekili olan İtalyan siyasetçi Maria Elena Boschi'den başkası değildi. Gezi simgelerini kullanarak ulusalcı kanat ve gençler arasında etkin olmaya çalışan hesapta sürekli Gülen örgütüne karşı yapılan operasyonlar anlatılıyordu. Hesabın Fuat Avni gibi bir dil kullanarak Cumhurbaşkanlık makamına yönelttiği iftira dolu suçlamalar kısa sürede takipçilerin dikkatini çekti. Kullanıcıların bu dikkati Simge Ekici'nin çapulcu değil de çakma bir Fuat Avni olduğunu ortaya koydu ve Gülenciler'in planı bozuldu.Simge Ekici'nin Twitter'daki kullanıcı ismi @caapulcikiz olarak seçildi. Profil resmi ise Gezi protestolarından kondu. Simge Ekici'nin Gezici değil de Gülenci olduğu yine de hemen anlaşıldı.

Gülenciler'in çakma Fuat Avni hesabındaki fotoğraf, İtalyan politikacı Maria Elena Boschi'ye ait çıktı.


kalan karakter 1000

selim selim

o da pkk lılara uymyş etek giymiş

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 11.11.2015 14:15
Kadir Sahinoglu Kadir Sahinoglu

erkegide disiside uzayli gibi...cirkin....gelsin siradaki...avni....

Aynı Görüşte misiniz?
evet5
hayır0
cevapla 11.11.2015 08:52
misafir misafir

hani ricardione bir laf etmişti.bir imparatorluğun çöküşünü izliyorsunuz diye.millet yanlış anlamıştı.aslında çöken imparatorluk paralelin gülen imparatorluğuydu.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 11.11.2015 07:25

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.