Bugünkü
Takvim

Sosyal dayanışma

Sosyal dayanışma
İzmir Konak'ta sıra dışı bir dayanışma örneği sergilendi. Göztepe metro istasyonu yakınında park halinde duran otomobile iddiaya göre başka bir araç çarpıp kaçtı. Park halindeki aracın ön kaputu ve tamponunun hasar gördüğü kazaya bir vatandaş tanık oldu. Kaçan aracın plakası ile marka, model ve rengi aldı. Yanında kağıt kalem olmayınca bilgileri, eliyle hasar gören ve kirli aracın üzerine yazdı. Ardından yazının ve aracın fotoğrafını çekti. Facebook'tan da "Araç sahibine duyururuz" başlığıyla yayınladı. Büyük beğeni toplayan fotoğraf, Facebook ve Twitter'da rekor kırdı. Altına da birbirinden ilginç yorumlar yapıldı.

Ceyhan TORLAK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.