Bugünkü
Takvim

ya 150 bin lira verdi

ABONE OL
Dolandırıcıya 150 bin lira verdi
Kastamonu'da telefon ları, eşi Saide K. ile evde oturan Faruk K.'yi aradı. Kendilerini polis olarak tanıtan dolandırıcılar, "Kişisel bilgileriniz terör örgütünce kullanılıyor" yalanıyla Faruk K.'yı evden uzaklaştırdı. Faruk K. evden ayrıldıktan sonra eşi Saide K.'yi arayan dolandırıcılar, "Eşinizle görüştük. Terör örgütü kişisel bilgilerinizi ele geçirdi. Tüm paranızı bize vermeniz gerekiyor" dedi. Panikleyen kadın ise kapısına kadar gelen dolandırıcılara, torbaya koyduğu 150 bin TL'yi balkondan atarak kendi elleriyle teslim etti. Eşi eve döndükten sonra dolandırıldığını anlayan Saide K., sinir krizi geçirdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.