Bugünkü
Takvim

'i de yaktı!

ABONE OL
Şahin Özer'i de yaktı!
Adanalı radyocu Şahin Özer, Ajda Pekkan'ın 'Yakar geçerim' adlı şarkısını yayınladı. Ancak telif hakkını almadığı gerekçesiyle 1 yıl 9 ay hapis cezasına çarptırıldı. Aynı zamanda Ceyhan Gazeteciler Cemiyeti Başkanlığı görevini yürüten Özer, "Sanki adam öldürdüm sadece bir şarkı çaldım" diyerek cezaevine gönderildi. İsim benzerliği ünlü yapımcı 'in de başını ağrıttı. Özer, "Herkes "Radyocu Şahin Özer" denilince beni sanmış. Yüzlerce telefon aldım. Akrabalarım büyük korku yaşamış. Tutuklanan kişinin ben olmadığımı anlatmaktan dilimde tüy bitti" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.