Bugünkü
Takvim

Çekim gücü!

ABONE OL
Çekim gücü!
GSM şirketleri her yerde kurdukları baz istasyonlarıyla tüm Türkiye'yi konuşturmayı hedeflerken; Adıyaman'ın Subaşı Köyü'nde yaşayanlar çekmeyen cep telefonları yüzünden çılgına döndü. Sincik ilçesine bağlı köyde oturan vatandaşlar, evlerinin balkonlarında bir ağaca astıkları kutulara cep telefonlarını bırakarak iletişim sağlamaya çalışıyor. Kutunun dışında başka noktalarda telefonun çekmediğini belirten vatandaşlar, sinyal almak için uzun süre beklemek zorunda kaldıklarını ifade ediyor. Köylüler, bu ilkel yöntemin de bazen işe yaramadığını vurguluyor.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.