Bugünkü
Takvim

Gelin kaynana canciğer

ABONE OL
Gelin kaynana canciğer
Türkiye'de gelin-kaynana geçimsizliği filmlere bile konu olurken, anne-kız gibi geçinenler dikkat çekti. Bunun bir örneği de İzmir'de gözler önüne serildi. Uşak'ta 4 çocuk ve 5 torun sahibi Safiye Çetindaş'a (56), Hepatit B'ye bağlı karaciğer sirozu teşhisi konuldu. Doktorlar "karaciğer nakli şart" dedi. Hasta kadının 4 çocuğunun nakil için uygun olmadığı belirtildi. Safiye Çetindaş'ın imdadına ise 6 yıllık gelini Firdevs Çetindaş (24) yetişti. Gelin Çetindaş'tan alınan karaciğer parçası kayınvalide Çetindaş'a nakledildi. Firdevs Çetindaş, "Eşimin annesi benim de annem. Helal olsun karaciğerim" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.