Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 12.10.2015 Gazete
ABONE OL

Fotoğrafla buldu!

Fotoğrafla buldu!
'daki oğlunun yanında bulunan uyruklu Celina Bassem Ebai, 7 Ekim günü Douala kentine dönmek için Atatürk Havalimanı'na geldi. Burada, dalgınlıkla uçağını kaçırdı. İngilizce bilmediği için uçağın kapısına da gidemeyen Ebai'ye, oğlu Devidson Nyenty de uzun süre ulaşamadı. Nyenty, annesini bulmak için başta Türk Hava Yolları olmak üzere birçok kurumla irtibata geçti, ancak bir sonuç alamadı. Daha sonra ilk uçakla İstanbul'a geldi. Elinde annesinin fotoğrafıyla havalimanında annesini arayan Devidson Nyenty, 3 saatlik bir arayışın ardından kaybolan annesine kavuştu. Dil de bilmediği için 4 gün boyunca aç susuz havalimanında beklemek zorunda kalan Celine Bessem Ebai'nin ilk işi oğluna sarılmak oldu. Oğul annesini Kamerun'a gönderdikten sonra Kanada'ya dönecek.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.