Bugünkü
Takvim

den kaçış

Evli kuyumcunun otomobilinden çırılçıplak atlayan 16 yaşındaki liseli kızı den imdat çığlıkları kurtardı

ABONE OL
Tecavüzden kaçış
Antalya'da geçen 31 Ağustos akşamı Çakırlar yolu üzerindeki bir araçtan çırılçıplak yola atlayan lise öğrencisi 16 yaşındaki A.S., imdat çığlığı atmaya başladı. Genç kızın ardından araçtan inen evli ve bir çocuk babası olan 29 yaşındaki kuyumcu Kutsal A., A.S.'yi sürükleyerek araca bindirmeye çalıştı. Kutsal A., çevreden vatandaşların yardıma geldiğini görünce aracına binip uzaklaştı. A.S., kendisine edilmek istendiğini, bu yüzden araçtan atladığını söyledi. Şikayet üzerine Kutsal A. tutuklanıp, hakkında dava açıldı.

GİYSİLERİ ÇALILAR YIRTTI
Davanın ilk duruşmasında tutuklu sanık Kutsal A., genç kızla Facebook'tan tanıştıklarını söyledi. Kutsal A., "Geyikbayırı'na rakı balık yemeye gittik. Ben 16 yaşında olduğunu da bilmiyordum. Bana 21 yaşında olduğunu söylemişti. Kendisine IPhone 6 telefon hediye etmemi istedi. Ben ise bunu kabul etmedim. Kutsal A., A.S.'nin giysilerinin nasıl çıktığını da şöyle anlattı: "Yemekten sonra restorandan çıktık. Dönerken A.S.'nin midesi bulandı. Kusmak için aşağı indi. Fazla alkol aldığı için bayırdan aşağıya yuvarlandı. Bu nedenle üzerindeki giysiler çalılara takıldı. Bu nedenle giysilerini çıkardı" dedi. Mahkeme, A.S.'nin, psikolog eşliğinde kamera kaydı yapılarak ifadesinin alınmasına karar verdi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.