Bugünkü
Takvim

'de skandal

HSBC'de skandal
İngiliz bankası 'nin çalışanları, takım çalışması eğitiminde çektikleri bir video yüzünden işlerinden oldu. Videoda 6 çalışanın terör örgütü IŞİD'in rehinelerine uyguladığı kafa kesme görüntüleriyle dalga geçtikleri görüldü. 8 saniyelik videoda siyah kıyafetleri ve yüzlerinde kar maskesi bulunan 5 kişi, önlerinde turuncu kıyafet giymiş bir adamın kafasını keser gibi yapıyordu.

HSBC, "Nefret uyandıran bir video ve HSBC rahatsızlıktan dolayı özür diler. Olayla ilgili bireylerin işlerine son verilmesi kararı aldık" açıklamasını yaptı.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.