Bugünkü
Takvim

Kimsesizlere sahip çıkın

ABONE OL
Kimsesizlere sahip çıkın
Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, 2012'den itibaren himayesinde gerçekleşen "Gönül Elçileri Projesi" kapsamında 81 ilden gelen vali eşlerine Cumhurbaşkanlığı Sarayı'nda öğle yemeği verdi. Kimsesiz çocuklara bu proje sayesinde sahip çıkıldığını belirten First Lady, 4 bin 109 çocuğun koruyucu aileye kavuştuğunu söyledi. Erdoğan, Avrupa'daki gurbetçilere de seslenerek, "Şefkat ve merhamete muhtaç çocuklarımıza gurbette ikinci bir gurbet yaşatmayın. Onları farklı inançlara, farklı geleneklere, farklı kültürlere mecbur bırakmayın" dedi.

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.