Bugünkü
Takvim

Kadın i 3 ay dinlediler

ABONE OL
Kadın polisi 3 ay dinlediler
Siirt'te yapılan operasyonunda tutuklanan istihbaratçı eski emniyet müdürü Ali İhsan Kaya'nın bir kadın i 'terörist' diye 3 ay, jandarma istihbaratı da sahte isimlerle 'terörle mücadele' adı altında aylarca dinlettiği ortaya çıktı. 7 ay önce meslekten ihraç edilen Kaya'nın dinlemeleri 2009- 2012 yılları arasında yaptığı anlaşıldı. Ali İhsan Kaya'nın tutuklandığı operasyonda gözaltına alınan bir emniyet amiri, bir komiser, 3 komiser yardımcısı ve 5 polis memuru ise adli kontrol şartıyla tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılmıştı.

Nasrettin GÜNEŞ

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.