Bugünkü
Takvim

İlan provokasyonu

Rektör 'ın fotoğrafının yer aldığı bu afiş, İzmir'i karıştırdı.

ABONE OL
İlan provokasyonu
İzmir'de, Ege Üniversitesi Kampüsü'nde, iki grup arasında çıkan ve Ülkü Ocakları'nın üniversite sorumlusu Fırat Yılmaz Çakıroğlu'nun hayatını kaybetmesiyle sonuçlanan olayların ardından dün eğitime başlandı. Acılı baba , "Oğlumun ölümü, tüm çevrelerin ortak acısı oldu. Herkesi barışa ve sağduyuya çağırıyorum. Tüm öğrenciler dikkatli olmalı, infiale kapılmamalı" dedi. Gerilimin ardından her iki kesim tarafından da eleştirilen Ege Üniversitesi Rektörü ise herhangi bir açıklama yapmadı. Bu arada kimliği belirsiz kişiler, Prof. Dr. Candeğer Yılmaz'ın, üzerinde oynamalar yapılmış fotoğrafının bulunduğu panoları Bornova İlçesi'ndeki bazı trafik ışıkları direklerine koydu. Rektör Yılmaz, afiş ile istifaya çağırıldı.

kalan karakter 1000

Vatandaş Vatandaş

Vatandaşlar olarak üniversitelerin yönetiminden isteğimiz;her üniversitenin yönetimi, rektörü,üniversitelerinde,yaralanma hatta ölümlere neden olabilen bu gibi acıların yaşandığı durumlar karşısında,hiç kimsenin olay çıkaramayacağı kesin tedbirleri almaları bunu sağlamalarıdır,İnşallah.

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 26.02.2015 06:56

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.