Bugünkü
Takvim

Gülen'e ikinci yakalama

ABONE OL
Gülen'e ikinci yakalama
ABD'deki malikanesinden darbe yapmaya kalkışan , iyice köşeye sıkıştı. İstanbul Başsavcı Vekili İrfan Fidan, "Sözde Selam Tevhid" soruşturması kapsamında devleti dinleyen Paralel Yapı'yla ilgili harekete geçti. Bu kapsamda Fethullah Gülen ve Emre Uslu hakkında yakalama kararı çıkarılmasını istedi. Fidan'ın talep yazısında Gülen ve Uslu'ya "Silahlı Terör Örgütü Kurma ve Yönetme, Türkiye Cumhuriyeti Hükümeti'ni ortadan kaldırmaya teşebbüs etme, devletin bilgilerini casusluk amacıyla temin etme" suçlamaları yöneltti. Talebi değerlendiren İstanbul 3. Sulh Ceza Hakimliği, şüpheliler hakkında yakalama kararı çıkardı. Gülen hakkında daha önce de Tahşiye Operasyonu kapsamında yakalama kararı verilmişti.

Veli SARIBOĞA-Fatih ULAŞ

kalan karakter 1000

zaf-er zaf-er

DILINDEN YALAMA ve DININDEN DALAMA Kitmir Köpegi ,
Kudurup olmus Beddua Havlamaya başlar

Aynı Görüşte misiniz?
evet0
hayır0
cevapla 25.02.2015 18:39
riza riza

hangi delige girse yakalayin o igrenci.

Aynı Görüşte misiniz?
evet4
hayır1
cevapla 25.02.2015 17:07
lastword lastword

BU YÜCE DEVLETİN YUMRUĞUNU YEMEYENLER ,KENDİ YUMRUĞUNU BALYOZ ZANNEDER.HAİNLİKTE,KUMPASTA VE CASUSLUKTA ZİRVE YAPTIĞINI ZANNEDEN KÜÇÜK BEYİNLİLER ŞİMDİ KAÇACAK DELİK ARAYACAKTIR.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır2
cevapla 25.02.2015 11:46

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.