Bugünkü
Takvim

imamı

'nın Türkiye ve dünya imamlarından sonra 'da lobi faaliyetleri yapan imamı da deşifre oldu. TAKVİM, Türk Kültür Merkezi Yöneticisi 'ın 'deki tüm siyasilerle ilişki kurup, 88 kişilik kiralık vekil listesini oluşturduğunu ortaya çıkardı

ABONE OL
Beyaz Saray imamı
Paralel Yapı'nın Türkiye'deki yargı, emniyet, asker gibi imamlarını deşifre eden, örgütün 81 ildeki imam yapılanmasını ortaya çıkaran TAKVİM, Beyaz Saray imamına da ulaştı. New York merkezli ve örgüte bağlı Türk Kültür Merkezi'nin kurucusu ve halen yöneticisi olan Recep Özkan'ın, ABD'deki tüm siyasilerle yakın ilişki kurduğu ve bir çoğuna bağışlar yaparak senato ve Beyaz Saray'da Gülen diasporasını oluşturan isimi olduğu öğrenildi. Geçmişte Cumhuriyetçi ve Demokrat ayrımı yapmadan her senatör ve vekil için bağış kampanyası organize eden Özkan son olarak Başkan Barack Obama'nın seçimi kazanması için 'Öksüz Türkler' oluşumuna imza atarak Obama lehine siyasi bir kampanya yürüttü. Obama'nın seçim fonu için kendi adına 35 bin 800 dolarlık bağış yapan Özkan, örgütün vakıf ve organizasyonları üzerinden ise yüzbinlerce dolarlık bağış fonu oluşturdu. Özkan, yaptığı lobicilik sayesinde Sema Hastaneleri gibi 'de faaliyet gösteren paralel şirketlerin, eyalet mahkemeleri tarafından vergi affına alınmasını sağladı. Özkan son olarak, ABD Dış İşleri Bakanı John Kerry'ye 88 vekil tarafından yazılan ve Türkiye'ye şikayet eden mektubu organize etti. Özkan'ın geçmişte ABD'de Gülen Vakıfları'nın düzenlediği organizasyonlarda 88 temsilciyi defalarca konuk ettiği öğrenildi.

MEVLÜT YÜKSEL

kalan karakter 1000

Hakki Hakli Hakki Hakli

Recep Bozukkan demek ihanet sebekesinin üyesi?

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 22.02.2015 17:54
Tamer E Almanyadan Tamer E Almanyadan

TC Vatandasliklari ellerinden alinsin ve ihanetlikten kirmizi bültenle istensin.

Aynı Görüşte misiniz?
evet10
hayır0
cevapla 22.02.2015 15:53
dede dede

ALLAHcc sizi ıslah etsin yadaaaaaaaa

Aynı Görüşte misiniz?
evet21
hayır0
cevapla 22.02.2015 06:43

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.