Takvim

Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 21.02.2015 Gazete
ABONE OL

Hırsız polis oyunu

Otomobilini çalan hırsızı 3 yıl sonra bulup dövünce, 27 ay hapis cezası alan , cezaevi korkusuyla intihara kalkıştı

Hırsız polis oyunu
Aydın'da olarak görev yapan evli ve 2 çocuk babası Gürsel Ateş'in (44) otomobili 2006 yılında evinin önünden çalındı. Peşine düştüğü otomobilini 3 yıl sonra Manisa'da bulan Ateş, hırsızı da yakalayıp dövdükten sonra meslektaşlarına teslim etti.

27 AY CEZA ALDI
Tutuklanan hırsız ise Ateş'in kendisine işkence yaptığını öne sürerek şikayetçi oldu. Bunun üzerine hakkında dava açılan trafik polisi, 27 ay hapis cezasına çarptırıldı. Ateş'te kararı temyiz etti. Önceki gün arkadaşlarıyla kahvehanede otururken gelen bir telefonla, itirazının reddedildiğini ve cezasının onandığını öğrenen Ateş, büyük bir üzüntüyle kahvehaneden ayrıldı.

BEYLİK TABANCAYLA
Meslekten atılma ve cezaevine girme korkusuyla bunalıma giren Gürsel Ateş, 2 saat sonra Kemer mahallesi yakınlarında, otomobilinin içinde beylik tabancasını başına dayayarak intihara kalkıştı. Zeytin toplayan işçilerin camın kırık olduğunu fark edip yanına geldiği otomobilde ağır yaralı bulduğu Ateş, olay yerine giden sağlık ekipleri tarafından Aydın Devlet Hastanesine kaldırıldı. Ameliyata alınan Ateş'in hayati
tehlikesi sürüyor.

İhsan KARATAŞ