Bugünkü
Takvim
  • Güncel
  • 20.02.2015 Gazete
ABONE OL

hazır

Kırmızı Bülten hazır
Dışişleri Bakanı Mevlüt Çavuşoğlu, için çıkarılacak 'e ilişkin önemli açıklamalar yaptı. Kırmızı Bülten'le ilgili Adalet Bakanlığı'ndaki çalışmaların bitmek üzere olduğunu söyledi. Ardından şu açıklamaları yaptı: "ABD, Gülen konusunda, 'Bize belgeleri verin, değerlendirelim' dedi. Kırmızı Bülten de yayınlanıyor. Adalet Bakanlığı'nda işlemler bitmek üzere. Kırmızı Bülten ile birlikte gerekli adli belgeler de gönderilecek. Ayrıca pasaportunun iptal edildiği de Amerikalılara bildirilmişti."

ABD'DE TRAFİK HIZLANDI
Bu arada Bakan Çavuşoğlu, Mart ayında ABD'ye gideceğini söyledi. "Bu görüşmede ABD Dışişleri Bakanı John Kerry ile görüşmeyi planlıyoruz. ABD Dostluk Grubu üyesi milletvekillerimiz de Washington'da temaslarda bulunacak. Washington Büyükelçimiz, ayrıca senatörlere mektup yazacak" diye konuştu.

kalan karakter 1000

riza riza

uzaya kacsa yakalayin yusuf yusufu

Aynı Görüşte misiniz?
evet2
hayır0
cevapla 20.02.2015 17:47
Hayrettin HATUNOĞLU Hayrettin HATUNOĞLU

Türkiyede bütün suçlular hak ettikleri cezaları buldular bir tek Fetullah kaldı onu da cezalandırdınız mı ülke güllük gülistanlık olacak. Ne mutlu bizlere!?....

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır7
cevapla 20.02.2015 09:30
vatandaÅŸ vatandaÅŸ

bu suratı artık basından görmek istemiyoruz itici şey

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 20.02.2015 08:37
ali can ali can

10 yıl hapis yedi kurtardılar

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 20.02.2015 08:07

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.