Bugünkü
Takvim

lel örgüt o isimleri paraya boğmuş!

Hükümeti devirmek için kurduğu tezgahlar bir bir ortaya çıkan lel örgüt ile CHP ittifakının kirli para trafiği de deşifre oldu.

  • Güncel
  • 19.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 19.02.2015 03:46
ABONE OL
Paralel örgüt o isimleri paraya boğmuş!
CHP'nin İş Bankası'ndan çektiği ların bir kısmının hükümete darbe girişiminde bulunan aktörlere dağıtıldığı da tespit edildi. Ortalığa saçılan kumpas kayıtlarına göre, 17 ve 25 Aralık hükümete darbe girişimini yöneten savcı 'e geçirdiği soruşturma karşılığında 250 bin dolar verilmiş. Yine devletin zirvesini dinleyen Telekomünikasyon İletişim Başkanlığı'nın (TİB) tutuklanan eski başkanına ise ağzını sıkı tutması için 1.2 milyon dolar rüşvet aktarılmış. Mesajlarda, paralel yapının kumpas tezgahında Kılıçdaroğlu'nun da yer aldığı anlaşılıyor. Emre Uslu, paraların akıbetini merak eden Kılıçdaroğlu'na 'Hocadan korkun. Bilgileriniz hocanın bilgisayarcısında' diye tehdit ediyor.

İŞTE O DİYALOGLAR:

UMUT ORAN: Emre ne yaptınız

FUATAVNİ: Bi şey mi yapacaktık

UMUT ORAN:
Oğlum İş Bankası'ndan alınan paraları siz işlemiyor muydunuz

FUATAVNİ: Evet ne oldu

UMUT ORAN: Şöyle söyleyeyim, benim başkan paraları yurt dışındaki atsınlar... Orada daha iyi işleniyor diyor

FUATAVNİ: İyi güzel de bunu Fethullah Hoca'ya söyleyeceksiniz. Ben çeksem çeksem 10 milyonunu çekebilirim diğerine yetkim yok.

UMUT ORAN: Hesap kimin üstüne kayıtlı

FUATAVNİ: Benim üstüme

UMUT ORAN: Tamam diyor, 5 milyon dolar işimizi görür, İsviçre'deki banka hesabına yolla

FUATAVNİ: Zekeriya para aldı soruşturma yedim diye 250 bin ona verdim. TİB'den İlhan'ı biliyorsun ona yaptığım masraf 1.2 milyon konuşmasın diye

UMUT ORAN: Eee parayı atmıyor musun ne diyeyim Kemal Bey'e

FUATAVNİ: Atıyorum da aynen şunu söyle bu kadar iş gördürüyor sonra gelip yok paralar nereye gitti diye sormasın

UMUT ORAN: Tamam sen at İsviçre'deki hesaba 5 milyon, o bize bayağı yeter. Olmazsa İş Bankası'ndan sana takviye yaparım, korkma sen.

FUATAVNİ: Ben ne korkcam siz Hoca'dan korkun, hocanın bir bilgisayarcısı var o internet ortamında gizli bir yerde saklıyor.

UMUT ORAN: Tamam, bir şey mi dedik birlikteyiz işte, iktidar olunca yapcaz dediklerinizi.

İş Bankası üzerinden paralel hortum

45 CHP'linin +18 kasedi var!

Hakan Şükür şimdi yandı!

İsrailden Gülene koruma talimatı!

Fethullah Gülen Kanadaya geçecek!

Emre Uslu kiralık eleman

kalan karakter 1000

Onun_cu köy Onun_cu köy

Bir tek ölecegim gunu bilmiyorum..... Birkac ay önce "CHP`nin elinden is bankasini alin birakin iktidar olmayi milletvekili adayi bile bulamazlar" demistim ve bunu birkac yerde yazmistim. Ve "enar" arkadasin yazdiklarina katiliyorum uzerine birsey yazilmasinada gerek görmuyorum.

Aynı Görüşte misiniz?
evet1
hayır0
cevapla 20.02.2015 00:31
enar enar

Şimdi CHP'li olup ta gerçekten vicdan sahibi olanlar bir durup düşünsünler. Ortalıkta dolaşan tweetler ve tapeler delil sayılmıyorsa geçmişte AKP için söylediklerini geri alacaklar mı? Yok bunlar delil ise şimdi ne yapacak ve kimlerden hesap soracaklar? Feto'nun peşine takılıp bu kirli ilişkileri kuranları partilerinde yönetici olarak kabul edecekler mi?

Aynı Görüşte misiniz?
evet8
hayır0
cevapla 19.02.2015 17:49
HİSAR HİSAR

chp bu kirli oyunları açıklamak zorundadır isimler belli iş bankası derhal açıklama yapmalı ve yönetim istifa etmeli kamunun parasını kimsenin çarçur etme lüksü yok

Aynı Görüşte misiniz?
evet19
hayır1
cevapla 19.02.2015 10:37
misafir misafir

şimdi duman tüttü ya.azıcık rüzgar çıkarsa alevlenmesi yakındır.desenize yeni bir film vizyona giriyor.korkarım karın kalkması ile birlikte altından çok şeyler çıkacak.

Aynı Görüşte misiniz?
evet22
hayır1
cevapla 19.02.2015 09:54

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.