Bugünkü
Takvim

"Emre Uslu kiralık eleman"

Araştırmacı-Yazar Latif Erdoğan, operasyonları önceden haber vererek Twitter fenomenine dönüşen ve Emre Uslu olduğu iddia edilen kişinin aslında Fethullah Gülen'in kendisi olduğunu söyledi.

  • Güncel
  • 17.02.2015 00:00
  •  - 
  • Son Güncelleme: 17.02.2015 22:40
ABONE OL
Emre Uslu kiralık eleman
'de Kadraj programına katılan Erdoğan, " başka biri olamaz. Hesap Gülen'in adına açılmıştır" dedi..

Latif Erdoğan A Haber ekranlarında, "Fuat Avni diğer şahıslar olmaz Gülen'in kendisidir, hesap onun adına açılmıştır. O ünitenin başında kim varsa imam olarak Emre Uslu'nun da patron dediği o. En önemli yapmak istedikleri işler Fuat Avni üzerinden yapılıyor. Emre Uslu emniyeti bildiğinden dolayı cemaat tarafından kullanılıyor. Emre Uslu ve daha birçoğu sadece elemandır, asıl olan Gülen'dir, Uslu'nun cemaatte hiçbir karşılığı yoktur." şeklinde konuştu.

"EMRE USLU KİRALIK ELEMAN"

"FUAT AVNİ BAŞKA BİRİ OLAMAZ. GÜLEN..."

CHP ile Paralel Yapının telekulak ittifakı!

Fethullah Gülen Kanadaya geçecek!

kalan karakter 1000

zaf-er zaf-er

Emre Uslu'nun 'dua' olarak tabir ettiği MAKBULE geçen Kukutella cevşen sözler:
"Eğer Fuat Avni ben isem, veya Fuat Avni hesabını ben kullanıyorsam, herhangi bir zamanda ben kullandıysam, Allah beni kahretsin, perma perişan etsin.
Eğer Fuat Avni ben değilsem, bu hesabı ben kullanmıyorsam, bu hesabı hiç bir zaman kullanmadıysam, Fuat Avni’nin ben olduğumu yazan muhabirin, bu haberi sayfasına koyan haber müdürünün, manşetine çeken yayın yönetmeninin, bu kumpasın parçası olarak bu iddiayı televizyonda söyleyen yorumcunun, internet sitesine alan editörün, bu kumpasa izin veren patronun, o patrona yürü diyen siyasetçinin; bu kumpası uyduran polisin, istihbaratçının, bu kumpasa alet olan savcının, hakimin, ve tabi ki bütün bu kumpasların en tepe sorumlusunun, kendilerini, sevdiklerini, çoluk ve çocuklarını, hatta çok sevdikleri torunlarını, yedi sülalesini, ve bir türlü vazgeçemedikleri iktidarlarını Allah kahretsin ve perma perişan etsin."

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır1
cevapla 19.02.2015 00:35
zaf-er zaf-er

Don FETO Kendisine o kadar yabancı bir hale gelmişti ki,
Yolda gölgesini görse onu şaşırtmaya CEKET giydirmeye çalışıyordu.

Aynı Görüşte misiniz?
evet3
hayır0
cevapla 18.02.2015 23:00
riza riza

fuat avni oyuncaktir. basta samimi olarak bisiler yapayim diye girdiyse bile, yalanlara iftiralara daha da neti pisliklere bata cica bata cika: kor olmus, sagir olmus, topal olmus ve dilsiz olmustur. Daha bunun gibi bircoklari ayni hale dusmustur. 40 yillik emekleri bir cirpida yakip atmislardir. Insanlar size gonul verdiler. Safiyane duygulari istismar ettiniz.Geri donmenizde pek mumkun gorunmuyor artik. Masum rolu oynayipta anca kundaktaki bebeleri kandirirsiniz. Ne diyim.Hepinin Allahinizdan bulun.

Aynı Görüşte misiniz?
evet7
hayır0
cevapla 18.02.2015 20:44

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.