Bugünkü
Takvim

Oksijensiz ceza

Moldovyalı 2. eşinden boşanan adamın başına gelmeyen kalmadı. Sürekli polisle başı belaya giren talihsiz adam, en sonunda hiç ilgisi olmayan bir davadan ceza alınca, oksijen makinasıyla cezaevine girmek zorunda kaldı

Oksijensiz ceza
Adıyamanlı 59 yaşındaki Duran Gölbaşı, uzun yıllar ticaret yaptı. Kızının da annesi olan ilk eşinden geçimsizlik nedeniyle boşanan Gölbaşı, 14 yıl önce İstanbul'da Moldova uyruklu Luba Gölbaşı ile evlendi. Bu evliliği de 3 yıl süren Duran Gölbaşı, 2004 yılında ikinci eşinden de boşandı.

KİMLİK BİLGİLERİNİ ALDI

Bu arada astım hastalığına yakalanan ve kalp ameliyatı geçiren Gölbaşı, oksijen makinesiyle yaşamaya başladı. Gölbaşı, son olarak Antalya'nın Kaş ilçesine yerleşti. Ancak, geçtiğimiz günlerde evine gelen bir tebligatla Adıyaman'da yargılandığı bir dolandırıcılık davasından 25 ay hapis cezası aldığını ve bu cezanın da kesinleştiğini öğrendi. , "Moldovalı eşimden boşandıktan sonra başıma gelmeyen kalmadı. Defalarca gözaltına alındım. Hiç katılmadığım ve neden açıldığını bilmediğim bir davada 25 ay hapis cezasına çarptırıldığımı öğrendim. Eski eşimde kimlik bilgilerim vardı. O bilgileri kullanıp dolandırıcılık yaptıklarını düşünüyorum" dedi. Akciğerlerinin iflas ettiği, astım hastası olduğu ve ağır bir kalp ameliyatı geçirdiği öğrenilen Gölbaşı, oksijen makinesiyle cezaevine girdi...

Erdoğan ÖZTÜRK

kalan karakter 1000

ÖNEMLİ NOT: Bu sayfalarda yayınlanan okur yorumları okuyucuların kendilerine ait görüşlerdir. Yazılan yorumlardan TAKVİM veya takvim.com.tr hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.


Turkuvaz olarak kişisel verilerinizi işliyor, aynı zamanda kanunlarda öngörülen teknik ve idari tedbirleri alarak bu verilerinizin korunması için elimizden gelen tüm çabayı gösteriyoruz. İşlenen kişisel verilerinize ilişkin aydınlatma metnine veri politikası sayfasını ziyaret ederek ulaşabilirsiniz.